Az iskolánkról készült KISFILMET megtekinthetik, ha a képre kattintanak!

Tájékoztató a 2020/2021. tanévre való beiratkozás Tekintettel a veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló 40/2020. (III. 11.) Korm. rendelet alapján a középiskolai beiratkozás menete a 2020/2021. Az emberi erőforrások minisztere a tanévről szóló 10/2020. (V. 29.) EMMI határozat. Az iskolába beiratkozni személyesen vagy elektronikus úton a középiskolába beiratkozott tanuló szülőjén, törvényes képviselőjén keresztül lehet. Elektronikus beiratkozás a KRÉTA e-Ügyintézés felületén 2020. június 15-től kezdeményezhető az általános iskolában használt gyámi bejelentkezés után, az alábbi elérhetőségek szerint: Az elektronikus beiratkozás 2020. június 21-ig lehetséges. A személyes regisztrációt 2020. június 22-én és 23-án, a kiküldött értesítő levélben meghatározott időpontban engedélyezzük. Kérjük, amennyiben élni kíván ezzel a lehetőséggel, előzetesen jelezze az iskola titkárságán. Lehetőség van arra is, hogy amennyiben a szülő, törvényes képviselő a beiratkozáshoz szükséges dokumentumokat a KRÉTA-n keresztül a beiratkozásra rendelkezésre álló időn belül nem tudja elküldeni, a személyazonosító okmányokat a tanév első napján az iskolában be kell mutatni. A hallgató diákigazolvány-igényléséhez a NEK nyomtatványt (az Okmányirodában elérhető) kérjük e-mailben legkésőbb 2020. július 30-ig eljuttatni.

FVM Kelet-Magyarországi Mezőgazdasági Szakképzési Centrum Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium „Energiahatékonysági felújítási munkák” 5.2.10-16-2016-00117 számú KEHOP pályázaton elnyert 83 642 846 Ft 100%-os állami támogatási összegből Jánoshalma, Béke tér 2. szám alatti kollégiumi épület külső nyílászáróinak cseréje, hőszigetelése homlokzat és napelemes rendszer kiépítése, Pétervára, Szabadság tér 30. alatti kollégium épületének külső nyílászárói cseréje, napelemes rendszer kiépítése. A felújítási munkák befejezésének tervezett időpontja 2018. április 5.

Az iskolánkról készült KISFILMET megtekinthetik, ha a képre kattintanak

Oldalunk használatával beleegyezik abba, hogy cookie-kat használjunk a jobb oldali élmény érdekében.